Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost.
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost.
Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenciu nemocných s manifestním (bez manifestního) atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště, po cévních operacích.
Ataralgin se používá u dospělých a dospívajících ve věku 15 let a starších k rychlému tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále se užívá při bolestech kloubů a svalů doprovázejících chřipková onemocnění, k léčbě horečnatých stavů při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.
Ataralgin se používá u dospělých a dospívajících ve věku 15 let a starších k rychlému tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále se užívá při bolestech kloubů a svalů doprovázejících chřipková onemocnění, k léčbě horečnatých stavů při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.
Obsahuje léčivou látku zvanou nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Určen k léčbě otoků a poskytuje úlevu od bolesti.
Obsahuje léčivou látku zvanou nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Určen k léčbě otoků a poskytuje úlevu od bolesti.
Ušní svíčky AURECON Plus může mít příznivý účinek např. při bolestech v uších, dlouhotrvajících bolestech uší a hlavy, při mírných formách zánětu středního ucha, svrbení v uchu, hučení v uších, při pocitu tlaku v uších a hlavě, migréně a podobně.
Aurecon ušní sprej je jemný, bezpečný a účinný roztok pro ušní hygienu, je přirozený neagresivní iónový roztok, který rozkládá ušní maz bez toho, aby dráždil ušní bubínek, nebo kanál vnějšího ucha.
Oční kapky určené k léčbě a prevenci očních potíží, které se objevují v souvislosti s alergiemi.
Baldriparan je rostlinný léčivý přípravek obsahující výtažek z kořene kozlíku lékařského. Díky obsahu účinné látky pomáhá při poruchách spánku a užívá se k úlevě od mírného nervového napětí. Přípravek Baldriparan mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.
Balneum Hermal pokrývá pokožku olejovým filmem, který slouží jako přechodná ochranná vrstva až do obnovení přirozeného tukového kožního pláště.
Balneum Hermal Plus snižuje uvolňování fyziologických faktorů zadržujících vodu v rohové vrstvě kůže. Snižuje také zvýšené odpařování vody u kožních onemocnění jako jsou ekzémy a lupénka. Kromě toho také usnadňuje odlučování šupin.
Balneum Hermal Plus se používá k podpůrné léčbě u těch pacientů , kteří mají potíže s výrazně suchou a svědící kůží. Používat Balneum Hermal Plus je též možno u malých dětí a kojenců s citlivou kůží. Mezi spektrum použití patří atopický (kojenecký) ekzém, neurodermatitida, lupénka a ichtyóza.